Prekių katalogas

Muilo dozatoriai

 • SCHOCK muilo dozatorių privalumai

  Be kriauklių ir maišytuvų, mūsų atstovaujamas gamintojas SCHOCK taip pat siūlo ir priedus, susijusius su plovimo zona, pavyzdžiui, aukštos kokybės dozatorius plovimo priemonėms. Ploviklis visada bus po ranka. Integruotas dozatorius puošia plovimo zoną, nereikia statyti atskirų plovimo priemonių buteliukų. Dozatoriai yra įvairių dydžių ir formų, skirtingiems dizaino ir funkcionalumo reikalavimams.

  Muilo dozatoriai puikiai papildo beveik bet kokią kriauklės zoną ir yra lengvai montuojami tiesiai į vieną iš anksto išgręžtų skylių uždedamosiose plautuvėse. Jei plautuvės yra įleidžiamos arba apatinio montavimo, muilo dozatorių galima montuoti į papildomą skylę, išgręžtą stalviršyje. Šis tvirtinimo būdas galimas iki 40 mm storio stalviršiams.

  Inovatyvus funkcionalumas

  Ypatinga naujovė - patentuotame SCHOCK „Ladon“ dozatoriuje integruota ekscentrinio ventilio rankenėlė. Su šiuo dozatoriumi jums nebereikės rinktis tarp indo plovimo priemonei ir ekscentrinio ventilio rankenėlės, jei Jūsų kriauklėje tėra tik viena papildoma skylė šiems priedams. „SCHOCK“ sujungia muilo dozatoriaiabi šias funkcijas : virtuvės muilo dozatorius, kurio inde telpa 270 ml ploviklio taip pat gali būti naudojamas ekscentrinio ventilio pakėlimui ir nuleidimui sukant integruotą valdymo žiedą. „Ladon“ skysto muilo dozatorius idealiai tinka SCHOCK granito kriauklėms CRISTADUR®, jis taip pat gali būti montuojamas iki 12 mm storio stalviršiuose.

  Platus spalvų pasirinkimas

  Naujasis „Samo“ muilo dozatorius pasižymi spalvų įvairumu. PVD tipo padengimai: alavas, auksas, varis ir matinė juoda spalva „Puro“, bei tradiciniai padengimai: chromas ir nerūdijantis plienas, puikiai derės prie maišytuvo ir apdailos detalių (ventilio rankenėlės, perpylimo angos dangtelio, ventilio). Ne tik daugybė spalvų, bet ir didelis tūris (jame telpa iki 500 ml ploviklio) padeda „Samo“ paversti praktišku akį traukiančiu aksesuaru virtuvėje. „Samo S“ muilo dozatorius yra mažesnė, kompaktiškesnė, bet vienodai talpi, „Samo“ versija.

  Skaityti daugiau
 • Kaina 87.46  - 102.40  su PVM
  Kaina 175.87  su PVM
  Kaina 131.96  su PVM
 • Naujienlaiškio užsakymas

  privatumo politika

  Gamyba pagal spec. užsakymus

   

   

   

                           

$('#calculator .contact-from').on('click', function(){ $('body').addClass('modal-active'); });