Prekių katalogas

Pakabinamos durų sistemos

 • Kodėl verta rinktis į sieną susistumiančias stumdomas duris?

  Nors šeimos svajoja apie kaimo namus toli nuo miesto, mažų butų tendencija tęsiasi. Kodėl? Todėl, kad tęsiasi socialiniai pokyčiai. Pavyzdžiui, kompaktiška gyvenamoji erdvė dažnai keliaujančiam laisvai samdomam IT specialistui idealiai tinka taip pat, kaip ir vienišai motinai, kurios vaikai paliko šeimos lizdą. Bet kuo mažesnė gyvenamoji erdvė, tuo didesnis dėmesys skiriamas gyvenamajam komfortui, kurį sukurti nėra paprasta. Bet koks vidaus architektūros sprendimas, padedantis sutaupyti erdvę yra labai reikšmingas. Vienas tokių sprendimų – į sieną susistumiančios durys, kitaip dar vadinamos „kišeninėmis“ durimis.

  „Kišeninių“ durų privalumai

  1. Daugiau erdvės praėjimui. Itin mažose erdvėse, tokiose kaip vonia ar drabužinė, standartinės varstomos durys sunaudoja palyginti didelę ir taip mažos patalpos dalį, lygią maždaug vienam kvadratiniam metrui. „Kišeninės“ durys išsprendžia šią problemą.
  2. Laisva erdvė prie sienos. Atidarytos varstomos durys užima sienų plotą, lygų jų pločiui (standartiškai apie 81-91 cm). Su į sieną susitumiančiomis durimis, mažose patalpose, šį plotą žymiau naudingiau išnaudosite pastatydami baldus, pakabindami meno kūrinius ir pan.
  3. Patogumas. „Kišeninės“ stumdomos sistemos yra naudingos projektuojant du atskirus kambarius, kad juos būtų galima sujungti, jei reikia. Pavyzdžiui: valgomasis gali būti sujungtas su virtuve, miegamasis su drabužine ir pan.
  4. Estetika. Kai kurie namų savininkai į sieną susitumiančias duris renkasi dėl jų elegantiškumo, novartoriškumo ir stilingo dizaino, ypač kalbant apie stiklines duris.

  UAB Furnitanas siūlomos itin aukštos kokybės šveicarų gamintojo HAWA „kišeninės“ stumdomos durų sistemos

  „Hawa Junior“ stumdomų durų sistema pasižymi lengvu aukščio reguliavimu ir patogiu gylio reguliavimu jau sumontavus duris, o durys gali būti sumontuotos be įrankių. Tai itin didelis privalumas duris montuojant į nišą sienoje ar pertvaroje. Dar daugiau, jei sistema montuojama kartu su laikančiuoju profiliu, durų bėgelis gali būti lengvai nuimtas ir vėl uždėtas, vos tik prireikus. Visi šie privalumai montuojant pakabinamų durų sistemą „Hawa Junior 80 B Pocket, panaikina visas kliūtis, būdingas montuojant tipines fiksuotas „kišenines“ duris.

  Pakabinamų durų sistema „Hawa Porta 100 H/HC – tai puikus pasirinkimas už visiems prieinamą kainą. Sistemos galinės padėties stabdis yra pritaikomas pertvaros svoriui, taigi, patikimai ją sustabdo, o švelnaus stabdymo sistema švelniai patraukia ją į galutinę padėtį. Tai typač efektyvu „kišenėse“ sistemose.

  Skaityti daugiau
 • Kaina 509.66  - 843.02  su PVM
  Kaina 534.95  - 841.31  su PVM
  Kaina 675  - 1008.35  su PVM
  Kaina 700.29  - 1006.65  su PVM
  Kaina 360.73  su PVM
  Kaina 151.36  su PVM
  Kaina 123.08  - 184.62  su PVM
  Kaina 190.84  - 262.38  su PVM
  Kaina 28.51  su PVM
 • Naujienlaiškio užsakymas

  privatumo politika

  Gamyba pagal spec. užsakymus

   

   

   

                           

$('#calculator .contact-from').on('click', function(){ $('body').addClass('modal-active'); });