Prekių katalogas

Schock plautuvės - išskirtinei virtuvei

Schock plautuvės - išskirtinei virtuvei

Prieš 40 metų Schock sukūrė pirmąją kvarco kompozicinę kriauklę - tai naujovė, turėjusi lemiamą įtaką virtuvės kriauklių rinkos formavimuisi iki šios dienos. Schock - tai vienintelis kvarcinių kompozicinių kriauklių gamintojas rinkoje, kurio produktai yra išskirtinai pagaminti Vokietijoje.

Pagrindinė SCHOCK plautuvių sudedamoji medžiaga - natūralus kvarco smėlis. Šilkiniai matiniai paviršiai CRISTADUR ® ir akmens paviršiai CRISTALITE ® buvo sukurti specialiai naudojimui virtuvėje. Kasdienis stresas beveik nepalieka pėdsakų ant patikrintų technologijų medžiagų. CRISTADUR ® modeliuose gali būti integruotas „Indutherm“ šildymas. „Indutherm“ - tai prabangi papildoma įranga aistringiems maisto gamintojams ir virėjams profesionalams. Vamzdeliai įkaista iki maždaug 50° C, taigi, plautuvės padėklas tampa puikia alternatyva maisto šildymo stalčiui ar šildymo plokštėms. Kaip ir profesionalioje virtuvėje, prieš
patiekiant patiekalus, lėkštės bus laikomos šiltai. Sklindanti šiluma taip pat pagreitina indų džiūvimą - mažiau džiūstančių indų, daugiau tvarkos virtuvėje. Patentuoti SCHOCK  SC maišytuvai puikiai papildo CRISTADUR ® ar CRISTALITE ® kriaukles. Iš tos pačios medžiagos pagaminti maišytuvų intarpai yra vienodos spalvos. Jie taip pat pasižymi atsparumu įbrėžimams ir smūgiams, juos lengviau valyti.

Visos plautuvės vienodos? Jokiu būdu! Ne tik skirtingos spalvos, modeliai, bet ir montavimo tipai leidžia individualizuoti plovimo vietą.

Pilną asortimentą rasite čia

 • Naujienlaiškio užsakymas

  privatumo politika

  Gamyba pagal spec. užsakymus

   

   

   

                           

$('#calculator .contact-from').on('click', function(){ $('body').addClass('modal-active'); });