Prekių katalogas

Grass Scala neatsiejamas dizaino elementas

Grass Scala neatsiejamas dizaino elementas

Būkite kitokie. Išsiskirkite iš minios.

GRASS „Nova Pro Scala“ suteikia galimybę kurti stilius, funkcijas ir vertybes, kurios daro mūsų baldus išskirtiniais. Magnetinius L profilius lengva pritvirtinti, jie tvirtai priglunda prie stalčiaus šonų. Uosio, klevo, riešutmedžio, akmens masės ar metalo užpildai - beveik bet kokia medžiaga ir visos spalvos puikiai dera su šiuolaikišku plieniniu „Nova Pro Scala“ paviršiumi. Pažvelkite į fasado laikiklius: tik 41 mm stalčiaus šonas gali patikimai išlaikyti didelį viso stalčiaus svorį su aukštu fasadu, tai yra didžiulis laimėjimas.

Grass Nova Pro Scala stalčiai pasižymi lengvu bėgelių slydimu, mažiausia rinkoje atidarymo jėga, sinchronizuotu bėgelio dalių judėjimu, 3D reguliavimu. Integruota švelnaus uždarymo sistema Soft-close atlaiko iki 60 000 atidarymo-uždarymo ciklų (LGA).

Pilną asortimentą rasite čia

 

Šalia tradicinių 63 mm ir 90 mm ir
122 mm aukščio stalčių šonų, mes taip pat tiekiame „Nova Pro Scala“ 186 mm ir 250 mm aukščio stalčius.

Šonai yra aukšti, tvirti ir estetiški.
Skamba gerai! Taip ir yra.

 

Lengvas bėgelių slydimas, mažiausia rinkoje atidarymo jėga (20N). Maksimalus šoninis stabilumas, minimalus stalčiaus nusvirimas. Dinaminė apkrova 40 arba 70 kg, leidžianti gaminti 1200 mm ir platesnius stalčius.

 

Stalčių šonai dažyti du kartus milteline danga, po to dengti laku - puikus atsparumas ir idealus paviršius.

 

Reguliavimas iš vidaus +2/-2 mm, vertikalus +2/-2 mm, pasvirimo +3/-3 mm. Dugno ir galinės sienelės pjovimo plotis vienodas.

 • Naujienlaiškio užsakymas

  privatumo politika

  Gamyba pagal spec. užsakymus

   

   

   

                           

$('#calculator .contact-from').on('click', function(){ $('body').addClass('modal-active'); });